Dzień Spania w Miejscach Publicznych w MHMG

czwartek 26.02.2015

Dzień Spania w Miejscach Publicznych w MHMG

Po raz drugi zapraszamy do wspólnej drzemki w ramach Dnia Spania w Miejscach Publicznych 26 lutego w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska!

W tym roku w Dworze Artusa spróbujemy wspólnymi siłami pomóc zmęczonemu rycerzowi spokojnie zasnąć… Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy oraz snu o godzinie 10.00!

Podczas trwania wydarzenia, w godzinach 10:00-12:00 wstęp do Dworu Artusa bezpłatny.

Dwór Artusa
26.02.2015
godz. 10.00

Oferta-edukacyjna-Muzeum-Historycznego-Miasta-Gdańska

Dwór Artusa Muzeum Historyczne Miasta Gdańska

Dwór Artusa to jeden z najbardziej reprezentacyjnych zabytków położonych przy tzw. Trakcie Królewskim w Gdańsku. Część traktu stanowi Długi Targ położony nieopodal historycznego portu nad rzeką Motławą, resztę ulica Długa. W skład obecnego zespołu Dworu Artusa …

Gdańsk, Długi Targ 43/44

Boże Narodzenie z 5.10.15.