Weleda

📅 sobota 18.11.2023
🎫 15zł
Dzień Rodzinny: Z niejednego pieca – warsztaty malowania ceramiki
Folklor na dobre zadomowił się w dizajnie, a folkowe motywy możemy znaleźć na różnych przedmiotach. Kolorowe, inspirowane naturą wzory zdobią kubaki, torby, świece, ołówki, skarpety… długo by wymieniać!

Na najbliższych warsztatach z cyklu Dzień Rodzinny skupimy się na talerzach, jednym z najbardziej popularnych przedmiotów noszących folkowe zdobienia. To właśnie na nich, z pomocą farb, spróbujemy połączyć motywy pochodzące z wielu zakątków Polski w spójny wzór. Jedno jest pewne – to będzie bardzo barwna interpretacja!

Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia można kierować do koordynatorki cyklu Olgi Lewandowskiej na adres mailowy o.lewandowska@muzeumgdynia.pl.

Termin: 18.11.2023 r., godz. 11:00
Bilety: 15 zł od uczestnika, obowiązują zapisy na stronie www.bilety.muzeumgdynia.pl
Prowadzenie: Olga Lewandowska / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1A