Weleda
Weleda Baby

Dzień Rodzinny: Urodzinowy pocztówkownik – warsztaty tworzenia gdyńskich pocztówek

Muzeum Miasta Gdyni
📅 sobota 17.02.2024
🎫 15zł
Trwa czas celebracji urodzin Gdyni! Z tej okazji, zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do wspólnego tworzenia pocztównikowników inspirowanych popularnymi dekady temu zestawami widokówek, zebranych w formie harmonijki. Uczestnicy i uczestniczki własnoręcznie złożą i zilustrują taki pocztówkownik z popularnymi gdyńskimi pejzażami. Każda z rodzin otrzyma również znaczek pocztowy, by móc przygotowaną pracę przesłać do bliskich z innych miejscowości. Dzięki temu, nasza miłość do Gdyni rozprzestrzeni się dalej i dalej! To chyba najlepszy sposób na celebrację urodzin miasta.

Termin: 17.02.2024 r., godz. 11:00
Bilety: 15 zł od dziecka, opiekunowie: wstęp bezpłatny