Akademia tańca

Dzień Dziecka z Lego w Łódzkim Domu Kultury
1.06.2014
godz. 10.00-15.00

Przygoda z Lego w Łódzkim Domu Kultury!
dla dzieci od 5 roku życia
DZIEŃ DZIECKA w ŁDK to jedyna okazja, aby dzieci samodzielnie mogły zbudować miasto LEGO CITY z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanej makiety, jeździć zdalnie sterowanymi samochodami terenowymi z napędem 4×4 LEGO 9398 po bardzo trudnym torze stworzonym według własnego pomysłu z klocków LEGO® (ruchomy most, przeprawa przez rzekę, wzniesienia, przeszkody naturalne) w oparciu o LEGO Technic, nauczyć się programować maszyny proste, postacie i roboty z LEGO WeDo, a także wziąć udział w walkach robotów – ogółem w ręce najmłodszych oddamy ponad 45000 klocków i 160 zestawów konstruktorskich.
W czasie tego dnia będzie można przenieść się w krainę ekranizacji filmowych i odnaleźć ulubione postacie z filmów: The Lord of the Rings™” i „Hobbit™”, „Star Wars™”, a także „Lego Przygoda™”. Dla miłośników „Gwiezdnych Wojen” zorganizowane zostaną pojedynki galaktyczne. Specjalnie dla dziewcząt przygotowaliśmy możliwość włączenia się w budowę miasteczka LEGO Friends.

Po dwugodzinnej zabawie zapraszamy wszystkich najmłodszych uczestników imprezy na projekcję filmu  „Lego Przygoda”, podczas której mogą zobaczyć zestawy klocków, którymi bawiły się chwilę wcześniej, ale artystycznie wykorzystane przez filmowców. „Lego Przygoda” – pierwszy pełnometrażowy film kinowy przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO – opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.
Ceny biletów:
1-2 osób – 25 zł/os.
3 osoby  – 20 zł/os.
4 osoby – 18 zł/os.
5 osób i więcej – 15 zł/os.
Rezerwacja biletów:
tel.: 797-326-168