Dzień Dziecka w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sztuki w Suwałkach

Dzień Dziecka w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sztuki w Suwałkach

30.05 DZIEŃ DZIECKA

Park Konstytucji 3 Maja, godz. 11.00-17.00;

Organizatorzy przygotowali masę atrakcji: liczne konkursy i zabawy dla dzieci i ich rodziców (do wygrania m.in. rowery), występy wokalne i taneczne, konkurencje sportowo-rekreacyjne (m.in. rowerowe tory przeszkód, slalom piłkarski, strzały na bramkę), pokazy ratownictwa i masażu. Będzie można samodzielnie na kole garncarskim zrobić sobie miseczkę, kubeczek czy wazonik. Służby mundurowe zaprezentują wyposażenie swoich samochodów, umundurowanie, drabiny strażackie, sprzęt gaśniczy i wojskowy. Nie zabraknie też atrakcji dla rodziców.

Imprezę zorganizowali „Gazeta Współczesna” oraz Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki przy pomocy Ośrodka Sportu i Rekreacji, Straży Miejskiej, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Miejskiej Komendy Policji, Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej, 14. Pułku Artylerii Przeciwpancernej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Urzędu Celnego, Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego, Policealnej Szkoły Medycznej i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Honorowym patronatem objął ją Prezydent Miasta Suwałk.

{{moduly ntltresc}}

ul. Papieża Jana Pawła II 5