Dzień Dziecka w Muzeum Tradycji Regionalnych w Szczecinie

sobota 04.06.2016

wstęp bezpłatny

Dzień Dziecka w Muzeum Tradycji Regionalnych w Szczecinie

Zapraszamy dzieci na archeologiczne warsztaty edukacyjne „Skarby Pomorskich Wykopalisk”. Warsztaty będą okazją do zapoznania się z kulturą, zabytkami i zwyczajami starożytnych oraz średniowiecznych mieszkańców Pomorza.

Tłem naszego spotkania będą wystawy „Zaginione-Ocalone. Szczecińska kolekcja starożytności pomorskich”, „Archeologiczne świadectwa kultu maryjnego w średniowiecznym Gdańsku” oraz „Gabinet Pomorski. W zwierciadle monet, banknotów i pieczęci”.

sobota 4/6/2016 12:00
Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci w wieku od 9 do 12 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

Wstęp bezpłatny.

Prowadzący: Tomasz Choroba
t.choroba@muzeum.szczecin.pl

Muzeum Narodowe w Szczecinie