Jadzia Pętelka

Dzień Dziecka w Multikinie

📅 czwartek 30.05.2013 do niedziela 02.06.2013
Dzień Dziecka w Multikinie

W kinach sieci Multikino na dzieci czekają pokazy pełnej humoru animacji „Tajemnica zielonego królestwa” w wersji 2D i 3D oraz przedpremierowo historia nastolatka, który wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i armii gigantów, czyli „Thor ratuje przyjaciół”. Ponadto 31 maja również przedpremierowo na ekrany kinowe zawita przygodowa animacja „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

Przez wszystkie 4 dni do godziny 13:00 obowiązuje promocja rodzinna, czyli niższe ceny biletów dla rodziców z dziećmi na filmy 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Szczegółowa oferta dostępna jest w kasach kina i na www.multikino.pl.

Od czwartku do niedzieli o 10.30 i 12.00 w Multikinach odbędą się Poranki dla najmłodszych. Z biletem za 11 złotych będzie można zobaczyć 30 i 31 maja o 10.30 nowe odcinki „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”, a o 12.00 będą „Lego Ninjago – Czas ucieka”, „Lego Ninjago – Spotkanie z wężem” oraz „Lego Legendy Chima – Wielka opowieść”. Natomiast 1 i 2 czerwca o 10.30 z serii „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”: „Hektor wraca do szkoły”, „Kąpiel Wilsona” oraz „Koko i tunel”, a o 12.00 między innymi „Lego Ninjago – Kowale melodii” oraz „Lego Ninjago – Serce wojownika”.

Ponadto w kinach na wszystkie dzieci będą czekały postaci z bajek oraz liczne atrakcje. Dzięki Fuji Film rodzice i dzieci będą mogli w wybranych Multikinach zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Więcej informacji na temat Dnia Dziecka w Multikinie oraz atrakcji w poszczególnych multipleksach (W Bydgoszczy, Krakowie, Poznanu, Warszawie, Wrocławiu, Włocławku, Tychach, Sopocie, Łodzi, Rybniku, Rzeszowie, Rumii, Radomiu, Kielcach, Elblągu, Koszalinie, Gdańsku, Gdyni) można znaleźć na stronie www.multikino.pl.