Dzień Dziecka w Instytucie Teatralnym | Piknik i koncert

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Jazdów, Warszawa mapa

wtorek 23.05.2017 do sobota 03.06.2017

dzień dziecka w Instytucie Teatralnym

Zapraszamy małych i trochę większych na Dzień Dziecka w Instytucie Teatralnym! 4 czerwca o 11:00 odbędzie się piknik połączony z muzykowaniem, a o 13:00 – spektakl, koncert, pełen zabawy recital z muzyką na żywo – Miłość nie boli, kolano boli.

PIKNIK MUZYCZNY

4 czerwca o 11:00

Zapraszamy małych i trochę większych na piknik połączony z muzykowaniem. Będziemy szukać przeróżnych dźwięków i rodzinnych rytmów, grać na nosie, bawić się głosem, tropić harmonię i improwizować w chaosie.

Prowadzenie: Joanna Krukowska, Maciej Wróbel

WSTĘP WOLNY

Miejsce: trawnik przed Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego
____________________________________

MIŁOŚĆ NIE BOLI, KOLANO BOLI

4 czerwca o 13:00


fot. Piotr Bedliński

To zdarzenie, jakiego jeszcze nie było. Spektakl, koncert, pełen zabawy recital z muzyką na żywo, określeń jest wiele, ale ważne jest jedno – to, co mają do powiedzenia dzieci, bo to one są autorami słów wszystkich utworów. Tekściarze mają od 2 do 6 lat, ich dzieła nie uległy żadnej korekcie, dorośli stworzyli dla nich jedynie muzyczno-sceniczną oprawę. Brzmienia rockowe, bluesowe, funkowe, popowe i słowo na pierwszym miejscu. A w słowach dziecięcych autorów kryje się powaga i głęboka mądrość, dlatego dorośli, postanowili nadać im godną, dojrzałą oprawę. Z nieokiełznanej wyobraźni powstały utwory o kowbojach, manatach, wegetarianizmie, współ-emocjach, kochaniu siebie, strachu przed lekarzem, prokrastynacji, trudach pisania rysopisu, miłości do taty…

Szczery, unikalny i radosny kontakt dorosłego z dzieckiem w wyśmienitej muzycznej oprawie – jednym słowem prawdziwie rodzinne przedstawienie.

BILETY: 10 zł

Kup bilet online na eventim.pl

Wydarzenie na Facebooku

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Instytut Teatralny w Warszawie dla dzieci

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Powołany w 2003 roku Instytut Teatralny zajmuje się dokumentacją, animacją i promocją życia teatralnego w Polsce. Organizuje cykle teatralne dla dzieci i młodzieży szkolnej. TEATRANKI to niedzielne zabawy teatralne dla fajnych dzieciaków i fajnych rodziców. Zajęcia …

Więcej

Adres:

Jazdów 1
00-467 Warszawa


Kontakt:

22 501 70 19
sekretariat@instytut-teatralny.pl
http://www.instytut-teatralny.pl