dzień dziecka

📅 wtorek 01.06.2010
dzień dziecka

Na terenie przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Policach rozstawiona zostanie scena, na której prezentować się będą dzieci i młodzież w programie artystycznym pod hasłem "Od amatora do gwiazdora", prowadzonym przez znanego prezentera TV – Michała Juszczakiewicza.

Wszyscy przybyli będą mieli okazję wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez Kosmokwaki oraz cyrkowców igrających z ogniem, którzy wprowadzą w atmosferę tańca, kolorów, śpiewu, sztuczek cyrkowych.

Podczas tegorocznego Dnia Dziecka nie zabraknie także koncertu w wykonaniu zespołu LIBER i DONIU.

W programie także plenerowe konkursy, "zabawy ze skrzatami", malowanie twarzy, szczudlarze, żywe rzeźby, oraz megatort dla wszystkich.

Tegoroczny Dzień Dziecka odbywać się będzie w ramach inicjatywy Programu Profilaktycznego Pedagogów Szkolnych Gminy Police. Impreza zorganizowana została pod patronatem Burmistrza Polic, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminnego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Zapraszamy!
1 czerwca 2010