Akademia tańca

📅 sobota 05.12.2015
Dziecko gratis w kinie Luna

Rezerwacje na www.kinoluna.plKino

Luna jest kinem studyjnym, inicjującym projekty artystyczne, integrującym środowiska artystyczne oraz promującym kulturę niekomercyjną. Repertuar kina stanowią premiery i filmy artystyczne nagradzane na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych.

Oprócz działalności repertuarowej, kino organizuje, bądź jest gospodarzem licznych imprez i wydarzeń, m.in. przeglądów i festiwali filmowych, pokazów, spektakli, koncertów, spotkań z artystami, wernisaży, programów edukacyjnych oraz projektów dla dzieci.

Kino na przestrzeni lat otrzymało szereg prestiżowych nagród, m. in. najbardziej pozytywnego kina w Warszawie (nagroda Gazety Wyborczej i Clear Channel).

Luna ma świetną lokalizację, znajduje się w samym sercu miasta, obok Pl. Zbawiciela – nowego centrum życia towarzyskiego Warszawy. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest doskonała komunikacja z każdego miejsca w Warszawie (obok stacji metra Politechnika i Trasy Łazienkowskiej).