Dziecięce poranki filmowe

📅 piątek 13.02.2015
Dziecięce poranki filmowe

Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na WIELKIM ekranie. Gramy popularne bajki na kinowym ekranie.

Zapraszamy również grupy zorganizowane z przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Na Dziecięce Poranki Filmowe obowiązują zapisy.

13/02/2015 | godz. 10:00
Pinokio (2012)

Ubogi stolarz Dżeppetto znajduje pewnego dnia niezwykły kawałek drewna i postanawia wyrzeźbić z niego drewnianego pajacyka. Kiedy dzieło jest już gotowe, Dżepetto nadaje mu imię Pinokio – i wtedy lalka ożywa. I natychmiast zaczyna się zachowywać jak prawdziwy niesforny chłopczyk: zamiast nauki woli psoty i zabawę, zamiast słuchać ojca – słucha fałszywych przyjaciół, i choć w głębi serca jest dobrym i kochającym synkiem, sprawia biednemu stolarzowi same zmartwienia.
Nowa ekranizacja liczącej ponad 130 lat historii o drewnianym pajacyku, który bardzo chciał stać się prawdziwym chłopcem.

Kino za Rogiem w Bibliotece, Biblioteka Publiczna im. S. Staszica w Dz. Bielany m.st. Warszawy
Warszawa, Duracza 19