Jadzia Pętelka

Dziecięca Akademia FlamencoArte

📅 sobota 02.03.2013 do wtorek 05.03.2013
Dziecięca Akademia FlamencoArte

przeznaczone na taniec flamenco oraz poznawanie języka, odmiennej kultury, obyczajów i tradycji poprzez kreatywne zabawy i ruch. Część językową (30 minut) poprowadzi lektorka języka hiszpańskiego i pomysłowa EkoMama w jednej osobie, która zabierze dzieci w podróż po krajach hiszpańskojęzycznych.

Kurs tańca (45/60 minut) poprowadzi tancerka i instruktorka flamenco związana z Akademią FlamencoArte. Zaproponuje choreografię, którą dzieci będą doskonaliły w kolejnych tygodniach, a pod koniec semestru wykonają na uroczystym koncercie. Rodzice mogą uczestniczyć we wspólnej nauce, bądź też odpocząć przy herbacie/prasie w salce gościnnej.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat, z podziałem na grupy wiekowe (5-7, 8-10, 11-14). Zajęcia zaczynają się w sobotnie przedpołudnie i trwają 75 lub 90 minut (75 minut dla grupy 5-7 lat). Semestr w Dziecięcej Akademii rozpocznie się 2 marca, a zakończy uroczystym koncertem w połowie czerwca 2013. Istnieje możliwość dołączenia do grupy po rozpoczęciu semestru w miarę dostępnych miejsc.

Zajęcia języka i kultury narodów hiszpańskojęzycznych oraz nauka tańca flamenco to nauka współdziałania w grupie, odpowiedzialności za sukces, wrażliwości na muzykę i odmienną kulturę, a wszystko w połączeniu z ruchem, który jest kwintesencją okresu dziecięcego.

Informacje i zapisy:
akademia@flamencoarte.pl