Banery Maniek

📅 środa 18.11.2015 do czwartek 19.11.2015
Dopalacze w środku miasta

18-19.11.2015

PROGRAM PROFILAKTYCZNY "DOPALACZE W ŚRODKU MIASTA"
Teatr Piccolo rusza z nową akcją profilaktyczną mającą na celu przeciwdziałanie dopalaczom oraz narkomanii wśród młodzieży.

"Dopalacze w Środku Miasta" to program profilaktyczno-edukacyjny realizowany w ramach Akcji „Żyj bez nałogów" objętej patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Realizacja w ramach programów Komendy Głównej Policji – Profilaktyka a Ty i Razem Bezpieczniej.

Plan programu profilaktyczno-edukacyjnego :
1. Spektakl teatralny pt. „W środku miasta".
2. Psychodrama z udziałem widzów.
3. Rozmowa aktorów z publicznością (talk show).
4. Spotkanie z funkcjonariuszem z Zespołu ds. Nieletnich KM Policji (na miejscu).
(Czas trwania całości 1 godz. 30 min. )
Realizacja programu możliwa zarówno w sali teatralnej Teatru Piccolo (Łódź, ul. Tuwima 34), jak i na miejscu u zamawiającego (szkolne sale gimnastyczne, domy kultury i in.)

Zapraszamy placówki oświatowe, w tym szkoły podstawowe (klasy 5-6), gimnazja oraz inne organizacje chcące wziąć udział w programie.
Szczegóły pod nr telefonu 603 690 866.