Weleda
Weleda Baby

Dino mama – animowana podróż do prehistorii w specjalnej, rodzinnej promocji!

📅 piątek 30.11.2012 do niedziela 02.12.2012
Dino mama – animowana podróż do prehistorii
w specjalnej, rodzinnej promocji!

Historia przyjaciół, którzy przez przypadek cofają się w czasie o 65 milionów lat, trafiając w sam środek gniazda dinozaura. Jednak Tyranozaur, do którego należy owe gniazdo, okazuje się postrzegać przybyszów jako małe dinozaury, nie zaś pożywienie. Mimo to, dzieciaki muszą zmierzyć się z zupełnie nieznanymi przeciwnościami losu, by znaleźć sposób na powrót do przyszłości.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej, rodzinnej promocji! Na wszystkie seanse „Dino mama" 3D, startujące do godz. 13.00, bilety w promocji rodzinnej kosztują tylko 21 zł / bilet (w tym okulary 3D)! Bilety na seanse w technologii 2D tylko 15 zł / bilet.

Bilety na premierowe pokazy filmu już są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl.

Uwaga! Mamy zaproszenia!

Spośród osób, które w czwartek przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie, wylosujemy adres e-mail, którego właściciel otrzyma podwójne zaproszenie na film Dino mama (2d lub 3d), ważne w dniach 3-6.12, do MK Pasaż.

W temacie maila proszę napisać: DINO, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane. Zwycięzców powiadomimy w piątek do godziny 16.00.

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów i na te wysyłamy odpowiedź.