Dętka

piątek 23.04.2010 do piątek 30.04.2010

Tej wiosny Muzeum Kanału „Dętka” startuje już w piątek 23 kwietnia. Zejdź do podziemia i przekonaj się sam, jak pulsuje serce Łodzi. Wstęp bezpłatny – zapraszamy!

Muzeum Kanału "Dętka" zprasza na inaugurację sezonu wiosenno – letniego

W najbliższy piątek (23 kwietnia) w godzinach 14.00 – 18.00 zapraszamy na inaugurację sezonu wiosenno – letniego w Muzeum Kanału "Dętka". Spotkanie wpisuje się w „Dni otwartych muzeów” w ramach X Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki pod hasłem „Dętka – konstytuowanie znaczeń: kanał, miasto ukryte, muzeum, obiekt inżynierski, zamurowana rzeka, galeria sztuki, zbiornik na deszczówkę, katakumby…”

Zwiedzających zapraszamy w godzinach 14.00 – 18.00.
Wejścia co pół godziny w dziesięcioosobowych grupach w towarzystwie przewodnika muzealnego.

Wstęp wolny!

Godziny otwarcia Muzeum Kanału „Dętka”

24 kwietnia – 30 września 2010

pn. – śr. nieczynne;
czw. 11-19;
pt. 11-19;
sob. 12-20;
nd. 12-20

Jednorazowe wejście możliwe w grupie do 10 osób.
Kasa w budynku Muzeum Miasta Łodzi – Plac Wolności 2

Bilety: 5 zł i 3 zł (ulgowy)

www.muzeum-lodz.pl/

Muzeum Kanału Dętka wnętrze