Cyrkomotoryka – Klub Rodziców

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) mapa

sobota 15.02.2020

1

Cyrkomotoryka - Klub Rodziców

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na Cyrkomotorykę – nowe zajęcia w ramach Klubu Rodziców dla rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat.

Pierwsze spotkanie już 15 lutego o godz. 13.30.

Cyrkomotoryka jest twórczym rozwinięciem popularnej metody pracy z małymi dziećmi Weroniki Sherborne. Pozwala wspierać rozwój człowieka oraz działać terapeutycznie, wykorzystując najbardziej uniwersalny język – mowę ciała i podstawowe formy kontaktu międzyludzkiego, takie jak dotyk, ruch czy wzajemne relacje fizyczne.

Zajęcia zacznie dynamiczna rozgrzewka, aktywująca dziecięce ciało i umysł. Po niej uczestnicy poznają i ćwiczą różne cyrkowe zajęcia – akrobatykę, żonglerkę, balansowanie czy klaunadę, ucząc się prostych cyrkowych sztuczek.

Spotkanie zakończy chwila relaksu. To nie są zajęcia dla opiekunów, lubiących z perspektywy bezpiecznego podpierania ściany oglądać swoje pociechy, bo właśnie na wspólnych ćwiczeniach rodzica z dzieckiem opiera się Cyrkomotoryka. Ale nie należy zniechęcać się terminem akrobatyka – ćwiczenia nie są trudne technicznie i specjalnie męczące. Poradzi sobie z nimi każdy.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy w Klubie 303: tel. 12 681 39 78, klub303@krakownh.pl)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Z KKR3+ 50% zniżka. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

O instytucji

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta rozpoczął działalność w 1991 roku, łącząc odrębne placówki – kluby działające na terenie Nowej Huty. Każdy z nich miał już wówczas swoją własną historię, sięgającą niekiedy początków powstania Nowe Huty. …

Więcej

Adres:

os. Zgody 1, 31-949 Kraków i inne

Kontakt:

+48 12 644 24 32
biuro@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:cyrkwarsztaty

Zobacz także