Cwany lisek grasuje w Sosnowcu

📅 sobota 25.05.2013
Cwany lisek grasuje w Sosnowcu

W ramach bezpłatnego spektaklu pt. „Lisek Chytrusek" maluchy poznają historię leśnych zwierzątek, stawiających czoła przebiegłemu liskowi. Z kolei na wszystkie mamy w trakcie przedstawienia czeka miła niespodzianka – bezpłatny masaż.

Mała Hania nie spodziewała się, że podczas jej snu ktoś odważy się porwać pilnowane przez nią gąski. Niestety, dla podstępnego liska okazało się to nie być najmniejszym problemem. Zrozpaczona dziewczynka, chcąc odzyskać gęś prosi o pomoc leśne zwierzątka – Zajączka, Misia i Jeża. Czy uda im się wspólnie przepędzić rudego rabusia i ocalić małą gąskę?

Spektakl pt. „Lisek Chytrusek" to pierwsza z dwóch pełnych humoru opowieści, jakie dla najmłodszych gości CH Auchan Sosnowiec przygotował klub Piaskownica Kulturalna. Drugi spektakl pt. „O Zajączku Uparciuszku" zaprezentowany zostanie w sobotę, 1 czerwca. Sobotnie spektakle odwołujące się do dziecięcej wyobraźni to wspaniały sposób na rodzinne spędzenie wolnego czasu. Niosące ze sobą cenne wartości wychowawcze bajki, przy okazji zapewnią wspaniałą zabawę nie tylko najmłodszym widzom.

Wszystkie mamy natomiast będą mogły skorzystać z bezpłatnego masażu, wykonywanego przez doświadczonych i certyfikowanych masażystów. Na specjalnych stanowiskach będzie można zrelaksować się podczas kilkuminutowego masażu karku, pleców lub głowy.

Przedstawienie teatralne o cwanym lisku i innych równie sprytnych bohaterach odbędzie się w sobotę, 25 maja w CH Auchan Sosnowiec o godzinie 14.30 oraz 16.00. Masaże wykonywane będą w godzinach 14.00 – 19.00.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec mieści się przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 60 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Przy CH Auchan Katowice mieszczą się hipermarket Auchan oraz stacja paliw. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.00. Centrum Handlowe posiada 2700 miejsc parkingowych, w tym 16 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 1999 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchansosnowiec.pl.