Królik i Misia

Cudowna lampa Aladyna

📅 niedziela 02.03.2014
Cudowna lampa Aladyna

W opowieściach występują odważni mężczyźni i dzielne kobiety, potężne duchy, okrutni czarnoksiężnicy, bogaci królowie i książęta. Zamieszkują oni krainę, w której nie ma rzeczy niemożliwych, gdzie ludzie i duchy żyją obok siebie.

Spektakl Cudowna Lampa Aladyna przedstawi dzieciom ten niezwykły świat. Przybliży kulturę Dalekiego Wschodu, panujące kiedyś zwyczaje i obrzędy. Przyciągająca uwagę scenografia przeniesie naszego widza w niezwykłą baśniową opowieść, a zaskakujące projekcje video oraz oryginalne, kolorowe kostiumy i rekwizyty dopełnią niezapomnianego nastroju tego widowiska.

Pełne uroku, iluzji, czarów i magii bajkowe sceny na długo zapiszą się w dziecięcej pamięci, a morały które wynikną z poszczególnych sekwencji pokażą, iż w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem.

reżyseria: Bartosz Jarzymowski
adaptacja scenariusza: Nina Radko
scenografia: Elżbieta Bień
kostiumy: Agata Jarzymowska
reżyseria światła i efekty wideo: Tomasz Kogut

W spektaklu trwającym 65 minut występują aktorzy: Agnieszka Zieleziecka, Paweł Brandys, Jakub Piwowarczyk, Szymon Grzybek, Krzysztof Pomietło

Bilet grupowy: 20 zł
Bilet indywidualny: 23 zł

rezerwacja biletów: 788698784 / organizacja@teatrkrakow.pl

www.teatrkrakow.pl

niedziela 2 marca 2014
godzina: 13:00

Uwaga!
Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania 1 dwuosobowe zaproszenie na ten wspaniały spektakl!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: aladyn) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do soboty 1 marca do godz. 12.00.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁