Cocofli Dzieciom – niedzielne warsztaty

Cocofli, ul. Włodkowica 9, Wrocław
📅 niedziela 07.01.2018
Cocofli Dzieciom - niedzielne warsztaty

Po świąteczno-noworocznej przerwie powracamy do cotygodniowych warsztatów dla dzieci!  W najbliższą niedzielę „Zima, której nie było” K.Minasowicz.
Chociaż wszyscy wokół straszą, że zima jest… zimna i nieprzyjemna, Mała czeka na nią niecierpliwie! Ale zima nie przychodzi, a sanki stoją smutno w kącie… Czy i Wy się zastanawiacie, kiedy z nieba spadnie śnieg?

Zapraszamy, w najbliższą niedzielę, jak zwykle o 11.00!

————————————————————
Warsztaty prowadzi Katarzyna Janekowicz – aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, pracowała m.in. w teatrach w Krakowie, Jeleniej Górze, obecnie związana z teatrem Pieśń Kozła. Prowadzi autorski teatrzyk dla dzieci „Dwie Dorotki”. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia, od lat prowadzi warsztaty dla dzieci (także niepełnosprawnych) we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Szklarskiej Porębie i innych miastach Dolnego Śląska.

Niedzielne bezpłatne warsztaty dla dzieci w naszej kawiarni to już tradycja. Warsztaty inspirowane są książką, do której zawsze proponujemy zabawę i przygotowujemy dla dzieci specjalne zadanie. Po każdych zajęciach dzieci wychodzą z pamiątką związaną z przeczytaną opowieścią. Pamiątkę przygotowują własnoręcznie, rozwijając swoją wyobraźnię, zdolności plastyczne i manualne.

Każde nasze spotkanie jest pełne miłych wrażeń i słodkich niespodzianek. Ponadto na półkach w Cocofli jest spory wybór książek najlepszych polskich wydawnictw. W trakcie trwania warsztatów wszystkie książki dla dzieci będą dostępne z 10% zniżką.