Weleda

Clown obieżyświat odwiedzi Bielany

📅 niedziela 20.01.2013
Clown obieżyświat odwiedzi Bielany

Spektakl o przygodach Clowna Pinezki to pierwsze z dwunastu przedstawień w ramach cyklu „Niedziele jak z bajki", który zagości w 2013 r. w galerii handlowej Auchan w Bielanach Wrocławskich. Ciekawe świata maluchy wraz z przesympatycznym clownem i jego przyjaciółką Iwonką odwiedzą różne nieznane regiony Ziemi i poznają stroje oraz zwyczaje ludzi je zamieszkujących. Przeżyją także niezwykłe przygody i na pewno będą miały wiele okazji do śmiechu i dobrej zabawy.

Clown Pinezka od ponad trzydziestu lat jeździ ze swoimi spektaklami po całym świecie. Występował już w Rosji, Ekwadorze, Turcji, Grecji, Meksyku, USA, Belgii, Holandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji, Ukrainie, Litwie, Niemczech, Hiszpanii, Luksemburgu, Szwajcarii, Słowacji, Anglii i w Chinach. Teraz czas odwiedzić dzieci w Bielanach Wrocławskich.

„Podróże Clowna Pinezki" już 20 stycznia wprowadzą najmłodszych w świat przygód. Bezpłatne przedstawienia odbędą się w Parku Handlowym Auchan Bielany w trzech turach, o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00.

Po przedstawieniu dzieci wraz z rodzicami mogą wybrać się na wspólne zakupy. W tym dniu wyjątkowe oferty przygotowały bowiem sklepy z asortymentem dla najmłodszych. W Deichmann będzie można zakupić obuwie dziecięce o 10% taniej, a w Swiss zegarki dla najmłodszych będą w cenach o 15% niższych niż zazwyczaj. Natomiast KFC i Flunch zapraszają całe rodziny na zestawy dla dzieci w promocyjnych cenach.