Królik i Misia

choinka

📅 sobota 03.12.2011
choinka

W sobotę 3 grudnia na Placu Zamkowym będziemy świadkami magicznego rozpalenia gigantycznej choinki, która mierzy 27 metrów!
Kto w najważniejszym momencie da znak do iluminacji? O tym przekonamy się dopiero na miejscu imprezy, choć zgadywać można już teraz.
Z pewnością jednak wszyscy będą mięli swój udział w tej wyjątkowej chwili. Przecież bez warszawiaków świąteczne drzewko nie rozbłyśnie.

Program godzinowy koncertów
16.00-17.00:
Patricia Kazadi
Halina Mlynkova
Trebunie Tutki

17.00-18.00:
Magda Welc
Robert Janowski
Trebunie Tutki

W świątecznym, poza pięknie iluminowanym miastem, możemy liczyć na inne atrakcje zlokalizowane na Starym Mieście.
26 listopada na Rynku otworzy swoje podwoje Jarmark Bożonarodzeniowy. Z siedemdziesięciu drewnianych domków powstanie miasteczko, w którym swoje wyroby zaprezentują wystawcy z Polski, Litwy, Słowacji, Austrii i Chorwacji. Będzie można skosztować niemieckie Bratwursty, grzane wino, ciasta z Mazur, pieczywo, wędliny, zabawki. Nie zabraknie muzyki, kolęd, akcesoriów choinkowych. Dla kolekcjonerów będą nawet kubki pamiątkowe do grzańca.
Jarmark potrwa do 8 stycznia 2012 rok. Czynny będzie w godzinach 12-20.

Informacje o Artystach:

halinamlynkova.com