Chodź na Bałuty. Jest wtorek.

wtorek 21.07.2015

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana już po raz trzeci zaprasza na wakacyjne spacery. W tym roku będziemy spacerować po Bałutach, stąd też nazwa imprezy „CHODŹ NA BAŁUTY. JEST WTOREK.”.
Spacery związane są z 100. rocznicą przyłączenia Bałut do Łodzi. Ruszamy zawsze o 17.00 z różnych miejsc na Bałutach, naszym przewodnikiem będzie Joanna Podolska z gośćmi specjalnymi.

wtorki w lipcu i sierpniu

CHODŹ NA BAŁUTY. JEST WTOREK.

W 100. lecie przyłączenia Bałut do Łodzi przez wszystkie wtorki lipca i prawie wszystkie sierpnia będziemy spacerować po Bałutach.

// Start 17.00

21 lipca:
Bałuty zapisane.

START: plac Piastowski (przy ul. Rybnej)

28 lipca:
Artystyczne Bałuty
START: Akademia Sztuk Pięknych (ul. Wojska Polskiego 121)

18 sierpnia:
Miasto Bałuty
Start: Rynek Bałucki (przy ul. Zgierskiej)

25 sierpnia
Bałuty – Getto
Start:
Rynek Starego Miasta

UWAGA!

30 sierpnia (niedziela), godz. 11
Cmentarz Żydowski
Start: brama cmentarza, wejście od Zmiennej

www.centrumdialogu.com

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi logo

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana

"Centrum Dialogu" jest otwartą, świecką instytucją kultury, działającą ponad podziałami politycznymi. Jej podstawowym celem jest prowadzenie działalności edukacyjno - badawczo - kulturalnej, dotyczącej przede wszystkim: - popularyzowania dorobku różnych kultur. - promowania wielokulturowego i wieloetnicznego dziedzictwaŁodzi, ze …

91-755 Łódź, ul. Wojska Polskiego 83

biuro@centrumdialogu.com

Boże Narodzenie z 5.10.15.