Jadzia Pętelka

Były sobie człowieki – zaproszenia dla Czytelników Miasta Dzieci

📅 piątek 06.05.2016 do niedziela 08.05.2016
bezpłatny
Były sobie człowieki plakat filmu
Dwa miliony lat temu młody małpolud o imieniu Edek (Maciek Musiał) spadł z drzewa, na którym od zawsze mieszkali wszyscy przedstawiciele jego gatunku. Upadając, złamał przednią łapę. Chcąc przeżyć, musiał nauczyć się chodzić na dwóch nogach, wymyślić ogień, narzędzia i… potrawkę z królika. Kiedy spotka Lucy (Zosia Zborowska), świat stanie na głowie, a człowieki pospadają z drzew…

„Były sobie człowieki” wkrótce w kinach!

Głównym bohaterom głosu użyczą: Zosia Zborowska, Maciek Musiał, Maria Winiarska i Wiktor Zborowski.

Maciej Musiał użycza głosu Edkowi – małpce słabszej od innych, ale bardzo inteligentnej. Edek nie mogąc sobie pomóc siłą, wymyśla nowe rozwiązania. Sprawdza jak to jest chodzić na dwóch nogach, uczy się wykorzystywać ogień, śpiewa dla ukochanej.

Maciej Musiał o roli: Pomimo że bajki mnie już nie interesują i nie spodziewałem się tego, ale ten film wciągnął mnie całkowicie. Bajka jest dowcipna, zabawna, wzruszająca, ma wspaniałą muzykę. Mówiąc krótko sztos!

A na Czytelników Miasta Dzieci czeka 50 dwuosobowych zaproszeń na przedpremierowy seans, który odbędzie się 10 maja (wtorek), o godz. 18:00 w Kinie Luna  (ul. Marszałkowska 28)!

Jeśli chcielibyście obejrzeć film, napiszcie o tym w mailu wysłanym na adres wydarzenia@miastodzieci.pl (tytuł maila Były sobie człowieki) w treści należy podać imię i nazwisko (do wiadomości Redakcji Miasta Dzieci i dystrybutora filmu Best Film).

Na maile czekamy do 8 maja 2016 (niedziela) do godziny 19:00 .

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Brak maila ze strony redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

bylysobieczlowieki_musial