Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Weleda
Weleda Baby

Bezpłatne zajęcia rozwojowe dla maluszków we Wrocławiu

📅 niedziela 21.11.2010
Bezpłatne zajęcia rozwojowe dla maluszków we Wrocławiu

Twoje dziecko ma od 6 miesięcy do 1,5 roku? Chcesz dowiedzieć się, jak się z nim bawić, by wspierać, motywować, inspirować, dodawać odwagi i budować poczucie wartości? Koniecznie zapisz się na warsztaty, które odbędą się w kolejne niedziele: w Gdańsku – 14 listopada, we Wrocławiu – 21 listopada i w Warszawie – 28 listopada ! Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty w ramach akcji są darmowe ale trzeba się na nie zapisać. Wystarczy wysłać maila na adres informacja@edukado.pl

W temacie maila napiszcie Warsztat Aktywne Rodzicielstwo – MIASTO np. Gdańsk (tu podajecie, w którym mieście warsztaty Was interesują, do wyboru: Warszawa, Gdańsk, Wrocław)

W mailu koniecznie podajcie imię i nazwisko, wiek waszego szkraba (lub szkrabów) i godzinę zajęć (zależy od wieku malucha, sprawdźcie poniżej).

Na wszelki wypadek podajcie też numer telefonu kontaktowego. Będziemy potwierdzać Waszą obecność mailowo na 3-4 dni przed warsztatami. Ważne! Jeśli nie potwierdzicie obecności, miejsce na warsztatach może przypaść komuś innemu.

Aby warsztaty były wartościowe dla Ciebie i dziecka prosimy, aby JEDEN OPIEKUN przypadał na JEDNO DZIECKO – w innym przypadku dzieci będą się rozpraszać a Ty niewiele z warsztatu wyniesiesz.

W razie wątpliwości dzwońcie po numer organizatora +223310058

We wszystkich miastach zajęcia odbędą się na terenie Targów Przedszkolaka. Po zapisaniu się na warsztaty wejście na Targi również jest za darmo.

Uczestnicy warsztatów będą mieli podczas zajęć szansę wygrać kubeczki LOVI 360.

Na zajęcia rozwojowe organizowane w ramach Akcji Aktywne rodzicielstwo zapraszają LOVI, Dziecko, eDziecko i Akademia Edukado.

Sprawdź kiedy i gdzie możesz wziąć udział w zajęciach:

W Gdańsku warsztaty będą 14 listopada (niedziela) w Centrum Targowym MTG, ul. Beniowskiego 5:

Od godziny 12.00 do 13.00 – zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 12 miesięcy
Od godziny 13.00 do 14.00 – zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku od 12 do 18 miesięcy

We Wrocławiu odbędą się 21 listopada (niedziela) w Hali IASE, ul. Wystawowa 1:

Od godziny 13.00 do 14.00 – zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 12 miesięcy
Od godziny 14.00 do 15.00 – zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku od 12 do 18 miesięcy

W Warszawie odbędą się 28 listopada (niedziela) w Centrum MT Polska, ul. Marsa 56c:

Od godziny 11.00 do 12.00 – zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 12 miesięcy
Od godziny 12.00 do 13.00 – zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku od 12 do 18 miesięcy