Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +

bezpłatne kursy dla rodziców w Krakowie

📅 środa 31.03.2010 do czwartek 15.04.2010
bezpłatne kursy dla rodziców w Krakowie
To obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów. To również zawód dobrze płatny, o elastycznej formie pracy, a tym samym spełniający warunki bardzo istotne dla pracujących rodziców. W ramach kursu odbędą się takie moduły szkoleniowe jak: rynek i jego orientacja marketingowa, definiowanie potrzeb klientów oraz metody ich pozyskiwania, techniki sprzedaży, przygotowanie i organizacja spotkań, rozwiązywanie trudnych sytuacji, kształtowanie umiejętności interpersonalnych. Kurs kończy się egzaminem i otrzymaniem zaświadczenia.

Ponadto oferujemy KURS PRAWA JAZDY LUB DODATKOWE, DOSZKALAJĄCE GODZINY JAZDY.

Dla najlepszych uczestniczek i uczestników przygotowaliśmy bezpłatny kurs języka obcego.
Zapewniamy także bezpłatną opiekę dla dzieci na czas trwania zajęć.

W ramach projektu zapraszamy również na kurs MENEDŻERKA/ MENEDŻER PROJEKTU.

Rekrutacja do I edycji projektu trwa do 15 kwietnia 2010 r.

Więcej informacji: www.centrumrodzicow.org
Biuro Projektu, ul. Kasprowicza 9a/3, 31-523 Kraków, tel: 012 411 05 24, e-mail: ppr@plineu.org