Bezpieczny powrót do szkoły – warsztaty dla uczniów

📅 niedziela 07.09.2014
Bezpieczny powrót do szkoły  – warsztaty dla uczniów

Jak prawidłowo przejść przez przejście dla pieszych? Co oznaczają znaki umieszczone przy drodze do szkoły? Jak bezpiecznie przemieszczać się na rowerze? Tego wszystkiego dowiedzą się najmłodsi w miasteczku ruchu drogowego, które stanie na terenie Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Podczas gier, zabaw i konkursów dzieci poznają podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Dla młodszych i starszych uczniów zaplanowano również warsztaty plastyczne, podczas których będą mogli ozdobić szkolne akcesoria. Taka zabawa jest dobrym sposobem, aby wyróżnić się spośród innych uczniów i zachować wakacyjne wspomnienia. To właśnie one mogą być inspiracją do stworzenia oryginalnych wzorów na koszulkach, piórnikach i okładkach zeszytów szkolnych, które powstaną podczas niedzielnych warsztatów plastycznych. Do dyspozycji młodych plastyków będą kredki, farby oraz kolorowe flamastry przeznaczone do malowania na tkaninach, papierze i drewnie.

Animacje i warsztaty „Bezpiecznie do szkoły" odbędą się 7 września w godzinach 12:00 – 18:00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, przy ul. Puławskiej 46. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Piaseczno:

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno mieści się w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 46. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji blisko 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe oraz obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno mieszczą się hipermarket Auchan i Leroy Merlin. Galeria w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada 2400 miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1996 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchanpiaseczno.pl.