Królik i Misia

Będę marynarzem oceanów marzeń. Koncert dla dzieci

📅 czwartek 31.05.2012
Będę marynarzem oceanów marzeń. Koncert dla dzieci

Zapraszamy na pokład żaglowca, na wielki rejs i przygodę, podczas której wspólnie będziemy zmagać się z żywiołami!

W czasie koncertu młoda publiczność pozna elementy rzemiosła żeglarskiego, zapozna się z pracą na morzu, budową statku oraz hierarchią załogi ( Kapitan, bosman, kuk itd.).

Miejsce: Centrum Kultury Rotunda, ul. Oleandry 1, Kraków
31 maja (czwartek), godz. 12.00
REZERWUJ BILET

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które do 24 maja do godz. 16tej przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl zgłoszenie (w temacie "Rozśpiewany rejs do bajkowych miejsc") oraz swoje nazwisko i numer telefonu (do wiadomości redakcji) rozlosujemy pięć dwuosobowych zaproszeń na koncert.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Znamy już nazwiska Osób, którym w losowaniu zaproszeń dopisało szczęście:)
1. I. Macałka
2. E.  Jaraczewska