Barbie Super księżniczki. Zaproszenia na pokaz przedpremierowy!

📅 poniedziałek 26.01.2015 do środa 28.01.2015
Barbie Super księżniczki. Zaproszenia na pokaz przedpremierowy!

Pewnego dnia Kara zostaje pocałowana przez magicznego motyla i odkrywa w sobie niezwykłą moc, która pozwala jej na przemianę w Super Iskrę, jej tajemnicze walczące ze złem alter ego!

Szybko jednak okazuje się, jej zazdrosna kuzynka także łapie motyla i zamienia się w Mocną Iskrę, rywalkę Kary. Walka bohaterek staje się coraz poważniejsza aż do chwili, kiedy poznają prawdziwego wroga królestwa. Czy będą teraz w stanie odłożyć na bok swoje niesnaski i stworzyć jedna super drużynę?

Wznieś się na wyżyny i odkryj, że nie istnieje siła potężniejsza od siły przyjaźni!
Film od 6 lutego na ekranach kin.

Już 5 lutego o godz. 18:30 w Kinie Cinema City, sala 1 (Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, Warszawa) odbędzie się pokaz przedpremierowy filmu.

A na Czytelników Miasta Dzieci czeka 50 dwuosobowych zaproszeń na ten seans.

Jeśli chcielibyście obejrzeć film, napiszcie o tym w mailu wysłanym na adres konkurs@miastodzieci.pl (tytuł maila Barbie Super Księżniczki) w treści należy podać imię, nazwisko oraz dane adresowe (do wiadomości Redakcji Miasta Dzieci) – zaproszenia wyślemy listami poleconymi.

Na maile czekamy do 28 stycznia (środa) do godziny 8:00 🙂

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Brak maila ze strony redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.