Bal Halloweenowy w Zgierzu

piątek 28.10.2016

bezpłatny

ckd zgierz bal halloween

CKD w Zgierzu zapraszamy wszystkie dzieciaki do 12 roku życia na zabawę z okazji Halloween. Będzie straszszsznieee miło i sympatycznie, będą upiorne konkursy oraz zabawy dla odważnych i będziemy tańczyć pod okiem dyniowych stworów.

28.10.2016 r.,
godz. 17:00-19:00

Czekamy na wszystkie czarownice, czarodziejów, mumie, kościaki czy drakule. Gwarantujemy doskonałą zabawę dla całych rodzin!

Mile widziane przebrania.

Do zobaczenia w CKD w Zgierzu!

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu logo

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu

Centrum Kultury Dziecka jest filią Miejskiego Ośrodka Kultury od 2008 roku. Mieści się w budynku przy ul. Rembowskiego 17, odbudowanym w ramach projektu Rewitalizacji Strefy Śródmiejskiej Miasta Zgierza. Na placu zajmowanym dziś przez Centrum Kultury Dziecka …

ul. Rembowskiego 17
95-100 Zgierz

ckdzgierz@poczta.fm

Boże Narodzenie z 5.10.15.