Weleda
Weleda Baby

Bajki NajNajki: Trzy Małe Świnki w Domu Kultury Chwałowice

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach, Rybnik ul. 1 Maja 91B
🗺 mapa
📅 niedziela 10.02.2019
10 zł
Bajki NajNajki: Trzy Małe Świnki w Domu Kultury Chwałowice

Bajki Najnajki to impreza skierowana dla małych dzieci i ich bliskich. Wyjątkowe bajkowe spotkanie, które łączy projekcje filmów animowanych z mocą baśniowych opowieści. Po spotkaniu odbywają się także zabawowe warsztaty z najmłodszymi.

w niedzielę 10 lutego 2019 r. o godz. 11.00.

Dla dzieci w wieku od 3 lat (obowiązuje obuwie zmienne). Czas trwania – 60 min. Bilety – to jedyne 10 zł/os. Bilety do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Mateusz Świstak zaprasza na „Trzy Małe Świnki„!

Trzy małe świnki w wersji na słowa, rysunek, ruch i masę śmiechu. Nim zagłębimy się w świat opowieści o sprytnych lisach i strasznych wilkach, spotkamy się w baśni, którą wszyscy znają i kochają. Mateusz Świstak zabierze uczestników w opowieść, która poruszy niemal wszystkie zmysły, by starą historię przeżyć w nowy, zaskakujący sposób.

Mateusz Świstak – niesamowity opowiadacz, animator kultury, autor projektu „Baśnie na Warsztacie” www.basnienawarsztacie.pl. Na blogu zamieszcza artykuły dotyczące baśni, są to jego przemyślenia na temat klasycznych tekstów rozstrzelonych po wszystkich krańcach świata. Jak sam mówi – Piszę, co sam z nich wyczytuję, co może przydać się nam, ludziom XXI wieku, by lepiej siebie zrozumieć, by żyć odważniej i piękniej. Kluczę i błądzę a przy tym, smakuję się każdą z opowieści. I staram tym smakowaniem dzielić. Dla mnie baśń to przede wszystkim opowieść, jestem opowiadaczem, staję przed ludźmi i opowiadam im historie. Opowiadam je dzieciom i opowiadam dorosłym. Opowiadam sam i w drużynie z Andrzejem Teofilem, genialnym muzykiem, podczas spotkań, warsztatów i festiwali. To, co tworzę, żyje tylko przez kilka chwil, w interakcji między mną a moim słuchaczem, niezależnie od tego ile ma lat.

612 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent