Każda sobota to zupełnie nowy program, pełen inspirujących aktywności. Na warsztat bierzemy wybitne polskie animacje – zarówno te najnowsze, jak i klasyczne dzieła, które rozbudzają wyobraźnię i pozostają w pamięci na dłużej.

Nasze studia dźwiękowe, telewizyjne oraz animacyjne otwierają swoje drzwi dla najmłodszych. To właśnie w tych przestrzeniach wspólnie tworzymy charakteryzacje, animacje i nagrania, dając dzieciom okazję do kreatywnej zabawy i nauki.

Pozwalamy dziecięcej wyobraźni rozwijać się bez granic! Wierzymy, że w pierwszych latach życia umysł dziecka jest najbardziej otwarty na nowe doświadczenia, a kontakt z filmowym światem w przystępnej i angażującej formie może stać się inspiracją do odkrywania nowych, fascynujących ścieżek.

Dołączcie do nas i zanurzcie się w magiczny świat filmu!

Koszt biletów:
– film – 15 zł,
– warsztaty – 15 zł.

3 maja 2025

godz. 10:00 lub godz. 12:00 – warsztaty w studiu dźwięku dla dzieci 3-6 lat. Podczas warsztatów dzieci będą nagrywać własną ścieżkę dźwiękową do fragmentów filmu „Przytul mnie. Operacja weekend”. Zachęcamy do obejrzenia tego i innych filmów w klimacie majówki w kinie NCKF o godz. 11.00. Na pokaz filmu obowiązują osobne bilety.

godz. 11:00 – zapraszamy na projekcję krótkich animacji nawiązujących do majówki. Pokażemy: 1. Miś Kudłatek. Podniebna podróż, 2. Podróże Kapitana Klipera. Bananowy rejs, 3. Upalny dzień Gąski Balbinki, 4. Przytul mnie. Operacja weekend

godz. 14:00 – warsztaty w studiu dźwięku dla dzieci 7-9 lat. Podczas warsztatów dzieci będą nagrywać własną ścieżkę dźwiękową do fragmentów filmów animowanych! Efekty pracy wspólnie odsłuchamy.

KUP BILET

226 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent