Weleda

Atrakcje w majowy weekend w Trójmieście

📅 wtorek 01.06.2010 do wtorek 31.08.2010
Atrakcje w majowy weekend w Trójmieście

W tym roku uruchomione zostają linie tramwajów wodnych F1, F2 i F4. Tramwaje wodne F1 (na Hel) oraz F2 (do Sopotu) kursować będą już w majowe weekendy.

Natomiast od 1 czerwca do końca sierpnia pływać będą codziennie. Natomiast tramwaj F4 (do Sobieszewa) kursować będzie codziennie od 26 czerwca do końca sierpnia.

Szczegółowy rozkład kursów tramwajów, informacje o biletach i rozmieszczeniu przystanków – dostępne są na stronie ztm.gda.pl

Od 1 maja uruchomiona zostaje również autobusowa linia 622 z Oliwy do Sopotu. Więcej kursów będzie też miała linia 222. Obie linie kończą bieg na przystanku przy oliwskim Ogrodzie Zoologicznym.

Przypominamy, że w długi weekend majowy kursować też będzie nocna linia tramwajowa N0 (trasa: Chełm Witosa – Centrum – Zwycięstwa – Hallera – Legionów – Rzeczpospolitej – Zaspa – Przymorze – Chłopska – Pomorska – Oliwa). Więcej informacji nt. linii N0 na stronie:
www.ztm.gda.pl

źródło www.gdansk.pl