Weleda

Atrakcje w Gdyni

📅 czwartek 18.03.2010
Atrakcje w Gdyni
Gra miejska, to rodzaj "podchodów", które pozwalają poznać miasto w sposób niesztampowy. I jest to oferta zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Gdyńska gra polega na odnalezieniu i dotarciu do wskazanych w zestawie zadaniowym miejsc w Gdyni, opisaniu ich i udokumentowaniu oraz wykonaniu w określonym czasie podanych zadań, wreszcie – przedstawieniu ich na mecie. Organizatorzy przewidzieli 8 stacji. Odległość pomiędzy pierwszą a ostatnią wynosi około 5 km.

Trzy lub czteroosobowe drużyny, szkolne, rodzinne, osiedlowe, harcerskie, klubowe, wczasowe i inne, mogą zgłaszać się drogą mailową na adresy: zarzad@gdyniazaprasza.pl lub morski@gdynia.pttk.pl, a także bezpośrednio do Oddziału Morskiego PTTK przy ul.3 Maja 27, tel.58 621 77 51 – do 18 marca do godz. 16.00.

Przewidziano udział 15 zespołów, do tej pory zgłosiło się 8 drużyn. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: gdyniazaprasza.pl/news

Projekt finansowo wspiera Miasto Gdynia, a organizacyjnie PTTK Młodzieżowego Klubu Turystycznego WATRA.

źródło www.gdynia.pl