Weleda

atrakcje – lato 2012 w Gdyni, Trójmiasto

📅 środa 01.08.2012 do sobota 01.09.2012
atrakcje – lato 2012 w Gdyni, Trójmiasto

Tegoroczna edycja Gdyni Playground odbywa się pod hasłem „Mówimy: bawmy się!". Do końca sierpnia gdyński bulwar (od pomnika „Rybki" do restauracji „Barracuda") urozmaicać będzie dziewięć instalacji skłaniających do zabawy lub zabawnych samych w sobie. O wszystkich opowiedzą ich twórcy – w najbliższą sobotę podczas imprezy CudaWianki, w godz. 12.00-18.00.

Interaktywne obiekty ustawione zostaną na trasie gigantycznego toru kapslowego, który rozciągać się będzie wzdłuż całego bulwaru. Gracze przypomną sobie popularną grę z dzieciństwa, a pokonując meandry toru dotrą do kolejnych elementów wystawy. Będą to:
wielka łódka origami;

– ogromny koń na biegunach;

gra w klasy 3:4:Ry, nieco już zapomniana, warto więc pokazać ją dzieciom;
Tetrisgra na miarę ludzkich możliwości, bo można w nią grać własnym ciałem;
pstryk do zabawy w przeciąganie dla dwojga;
Kalejdoskop-Zgadoskop ze zdjęciami zamiast kolorowych szkiełek;
GRAma do układania własnego wzoru z pikseli;

– hit ubiegłego lata – stół piknikowy +30.

A przy bulwarze pływać będzie… korek bałtycki, wyciągnięty z dna morza. Będzie można na niego wsiąść!

Pomorskie Stowarzyszenie Projektantów „PoCoTo",strona internetowa: http://pocoto.eu.

źródło: Zespół Prasowy Urzędu Miasta Gdyni