Atrakcje dla rodzin w Katowicach

📅 niedziela 06.09.2015
Atrakcje dla rodzin w Katowicach

Dzięki współpracy z wydawnictwami i sklepami uczestnicy będą mieli okazję poznać nowości na rynku gier a także stoczyć planszowo-karciane pojedynki pod okiem profesjonalnych graczy. Podczas Wielkiego Grania rozegrane również zostaną eliminacje do mistrzostw Polski w SPLENDOR.
Na wszystkich aktywnych graczy czekać będą atrakcyjne nagrody, które zdobyć będzie można również w konkursach i animacjach prowadzonych przed sceną.
Najmłodsi uczestnicy będą mogli bawić sie w kąciku zabaw, gdzie pod okiem animatorów będą rysować, lepić z plasteliny, puszczać bańki oraz wiele innych.
Wielkie Granie ma mieć charakter pikniku rodzinnego. W centrum Katowic ma zapanować ciepła i spokojna atmosfera.
Dzięki tej inicjatywie Mariacka i Mielęckiego zostaną pokazane jako ulice na których nie tylko bawi się młodzież, ale również osoby starsze i dzieci. W trakcie wydarzenia promowany będzie aktywny wypoczynek i spędzanie czasu w gronie rodzinnym.

Wydarzenie wspierają: sklep z Grami MGŁA, GRAKI, wydawnictwo CUBE-FACTORY OF IDEAS, sklep z grami BARD, Miasto Dzieci, Panorama Silesia, Kulturalny Bajtel, Silesia Dzieci

Organizatorem wydarzenia są: firma Mash Up Events oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice.