Weleda

Atrakcje dla Dzieci w Trójmieście

📅 sobota 03.07.2010 do czwartek 30.09.2010
Atrakcje dla Dzieci w Trójmieście

W ramach 2-godzinnej wycieczki można, pod opieką przewodnika, zwiedzić najciekawsze obiekty fortu wraz z wnętrzami oraz poznać fascynującą historię Góry Gradowej. Pieszą wycieczkę śladami najważniejszych wydarzeń z historii fortu uatrakcyjni wspaniała panorama Gdańska, którą można podziwiać z kilku punktów widokowych.

Zbiórka w każdą sobotę, o godz. 11:00 przed wejściem do Kaponiery Południowej (wystawa "Energia, Niebo i Słońce") na terenie fortu Góry Gradowej w Gdańsku, przy ul. 3 Maja 9 a.

Opłaty:

* opłata normalna – 15 zł,
* opłata ulgowa (uczniowie, studenci, doktoranci, osoby powyżej 70 lat,) – 10 zł,
* bezpłatnie – dzieci do lat 5 oraz opiekunowie grup wycieczkowych (nie więcej niż jeden opiekun na 10 osób).

W cenę biletu wliczony jest bilet wstępu na interaktywną wystawę z dziedziny fizyki i astronomii "Energia, Niebo i Słońce" w Kaponierze Południowej, którą będą mogli Państwo zwiedzić po zakończeniu wycieczki z przewodnikiem.

Liczba miejsc ograniczona (max. 30 osób).