Jadzia Pętelka

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu i okolicy

📅 sobota 27.09.2014 do niedziela 28.09.2014
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu i okolicy

Przygotowano dla nich m.in. pokazy tworzenia wielkich baniek mydlanych, gabinet krzywych luster oraz zabawę na kilkumetrowej skakance. Jak w każdym wesołym miasteczku, i tutaj nie zabraknie domu strachów, gdzie będzie można poznać tajniki sztuczek iluzjonistycznych oraz wziąć udział w zabawie w tworzeniu magicznych eliksirów i strojów.
Dodatkowo młodzi goście Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mogli wziąć udział w różnorodnych warsztatach. Dzieci poznają tradycyjną metodę wyrabiania cukierków i lizaków z naturalnych składników, a potem przy pomocy instruktorów będą mogły samodzielnie stworzyć słodkości. Podczas innych warsztatów będzie można zapoznać się z niełatwą sztuką żonglowania i chodzenia na szczudłach.

Dla odwiedzających urodzinowe wesołe miasteczko przygotowano również prezenty – watę cukrową i wykonane z balonów zwierzątka.

Zabawa zorganizowana jest przez Centrum Handlowe Auchan Swadzim z okazji 14. urodzin galerii. Będzie można wziąć w niej udział w dniach 27 i 28 września w godzinach 11.00-18.00.