Weleda

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

📅 piątek 26.02.2010 do niedziela 28.02.2010
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Wśród premier znaleźć będzie można m.in.: materiał roślinny, urządzenia, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, chemia ogrodowa, mała architektura ogrodowa, meble, akcesoria do nawadniania oraz elementy dekoracyjne. Będzie można również zobaczyć ekspozycje projektantów i twórców ogrodów.
Po raz kolejny podczas targów ogrodniczych w Poznaniu Szkółki zrzeszone w Związku Szkółkarzy Polskich zaprezentują swoją ofertę. Zobaczyć będzie można łącznie kilkaset drzew, krzewów i bylin, w tym ciekawe i nowe odmiany roślin do naszych ogrodów.
Pierwszy dzień targów „DZIEŃ PROFESJONALISTY" (26 lutego) po raz kolejny dedykujemy specjalistom: architektom krajobrazu, przedstawicielom handlu oraz zarządom zieleni w miastach i gminach. Z myślą o nich przygotowaliśmy program uwzględniający najbardziej aktualne tematy dotyczące sektora.
Targi plus
Targi Ogrodnicze GARDENIA to nie tylko ekspozycja, to również profesjonalnie przygotowany program wydarzeń towarzyszących.
Z myślą o architektach krajobrazu, wykonawcach ogrodów oraz pracownikach urzędów zarządzających zielenią wraz z Wydawnictwem Abrys przygotowaliśmy kolejną odsłonę seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa pt. „Nowoczesne parki". Do tej pory spotkanie to odbyło się na GARDENII trzykrotnie, za każdym razem zyskując ogromne uznanie uczestników.
Wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Twórców Ogrodów organizujemy również konkurs na projekt zieleni w przestrzeni publicznej pt. „ZIELEŃ W MIEŚCIE".
Właścicieli sklepów i hurtowni ogrodniczych, dystrybutorów i hurtowników, a także producentów dla rynku ogrodniczego zapraszamy na konferencję „Rozwój Branży Ogrodniczej – szanse i zagrożenia".
Program targów uzupełnią z pewnością planowane warsztaty dla projektantów ogrodów, na które zapraszamy projektantów, ogrodników i architektów krajobrazu a także naukowców i studentów.

W sobotę i niedzielę (27 – 28 lutego) oprócz oglądania ekspozycji zwiedzający będą mogli zakupić rośliny do upiększania swoich ogrodów na Kiermaszu Ogrodniczym oraz skosztować lokalnych przysmaków na Kiermaszu Produktu Regionalnego.

Przez trzy lata GARDENIA zyskała sobie dobrą renomę i opinię skutecznego spotkania branży. Na poznańskich targach ogrodniczych chętnie pojawiają się przedstawiciele mediów. Partnerami branżowymi są najbardziej opiniotwórcze stowarzyszenia, zrzeszające specjalistów z branży: Związek Szkółkarzy Polskich, Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, a także Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów.
Zainspiruj się w Poznaniu!

www.gardenia.mtp.pl