Atrakcje dla Dzieci w Koninie

📅 niedziela 31.01.2016
Atrakcje dla Dzieci w Koninie

Zajęcia prowadzone są przez szkoleniowców z Polskiego Centrum Dogoterapii, dla których praca z czworonogami jest zarówno pasją jak i sposobem na życie. Wykwalifikowani dogoterapeuci poprzez zabawę uczyć będą zasad zachowania bezpiecznego kontaktu z psem; uświadomią, jakie obowiązki niesie ze sobą posiadanie czworonożnego pupila oraz uwrażliwią na pieskie potrzeby. Szkoleniowcom towarzyszyć będą nauczone pracy z dziećmi labradory – Largo i Blues.

Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla najmłodszych w wieku przedszkolnym i szkolnym, a udział w zajęciach jest bezpłatny. W międzyczasie przy specjalnym stoisku dorośli będą mieli możliwość uzyskania porad związanych ze szkoleniem, żywieniem, wyborem rasy psa czy pielęgnacją pupila.

Spotkania w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko" odbywały się w miastach w całej Polsce od 2011 roku, łącznie ponad 21 tys. dzieci wzięło udział w zajęciach.

Wszyscy mieszkańcy Konina, przedszkola oraz szkoły podstawowe, chcący poznać właściwe zasady zachowania się w obecności czworonoga, zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu. Więcej informacji o akcji odnaleźć można na fanpage′u Galerii Handlowej Galeria Nad Jeziorem na portalu Facebook oraz na www.chgalerianadjeziorem.pl

„Specjaliści przekazują cenną i ważną wiedzę w ciekawy sposób – warsztaty mają formę zabawy, dzięki czemu dzieci przez całe zajęcia są zainteresowane tematem. Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci jak i rodziców na wydarzenie „Chwila Dla Pupila"" – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Nad Jeziorem.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 31. stycznia, w godzinach od 10:00 do 19:00.
Aby zapisać grupę zorganizowaną, należy wysłać maila na adres: magda@emgrupa.pl