Atrakcje dla Dzieci w Gliwicach

📅 sobota 29.08.2015
Atrakcje dla Dzieci w Gliwicach

Sobotniego poranka przenieś się w czasy średniowieczne, usłysz brzdęk dukatów i gwar dochodzący z gospody. Zacznij budować twierdze, osady i drogi, rywalizując o przejęcie kontroli nad co bardziej atrakcyjnymi lokacjami. To, co wybudujesz, możesz rozszerzyć, a przy tym stosować przeróżne kombinacje, które pozwolą pokrzyżować szyki przeciwnikom. Uwaga – rozgrywki w "Carcassonne" bywają irytujące!

Planszówka "Carcassonne" inspirowana jest imponującym francuskim miastem, od którego wzięła także swoją nazwę. Już rok po powstaniu ogłoszono ją Grą Roku. Dziś jest to klasyk wśród gier planszowych. Teraz i Ty masz szansę zbudować własne Carcassonne! Możesz przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim – spędzić ciekawie czas z nowymi lub sprawdzonymi w bojach znajomymi.

Turniej otwarty jest dla graczy prezentujących wszystkie stopnie zaawansowania. Moderator z firmy Bard dostosuje poziom rozgrywki do zdolności uczesników. Zatem bez obaw – także ten, kto (jeszcze) nie jest zagorzałym fanem Carcassonne, na pewno zdobędzie chwałę, sławę i rękę księżniczki na dodatek. A wytrawni wojowie będą mieli szansę zmierzyć się z równymi sobie i udowodnić, kto jest prawdziwym władcą planszy.

Zamiast się nudzić, chodzić z kąta w kąt, siedzieć przed telewizorem, wpadnij do księgarni MERCURIUS i włącz się do gry!

Wstęp na turniej jest wolny.

29 sierpnia, godz. 10.00 – do ostatniego pionka

Księgarnia MERCURIUS, I piętro