Atrakcje dla Dzieci w Elblągu

📅 sobota 28.11.2015
Atrakcje dla Dzieci w Elblągu

Godz. 11.00 zbiórka w Centrum Spotkań Europejskich, sprawdzanie paszportów, potem obecności i szybka teleportacja w miejsce przeznaczenia. W najbliższą sobotę to Włochy, ojczyzna makaronu i pizzy, miejsce, gdzie wszyscy są towarzyscy i otwarci, gdzie jest wspaniała architektura i piękne krajobrazy.

Włochy to 60-milionowy kraj, kryjący w sobie setki przepięknych miasteczek, plaż, alpejskich terenów górskich i parków narodowych, ale to też kraj ze znakomitą kuchnią i bogatą kulturą.

Nasze skrzaty, podróżując po Włoszech poznają włoską operę, namalują weneckie maski, spróbują pizzy – opowiada organizator cyklu „Skrzat w podróży przez świat", Aleksandra Bednarczuk. – Przy okazji dowiedzą się również wielu ciekawych rzeczy o państwie, kulturze i zwyczajach.

W planie podróży są:

– zajęcia edukacyjne
 – zajęcia wokalne – opera włoska
 – zajęcia teatralne
 – zajęcia plastyczne – malowanie weneckich masek
 – degustacja pizzy

Kolejna podróż skrzatów już w sobotę, 28 listopada o godz. 11.00. Na zajęciach są pojedyncze wolne miejsca, ich koszt to 35 zł.

Zapisy tel. 55 611 20 59 lub mailowe: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl