Asertywna prośba

📅 wtorek 07.07.2015
Asertywna prośba

Fundacja RoRo zaprasza na warsztaty „Asertywna prośba".
Czy trudno prosić Ci o pomoc? A może oczekujesz, że inni domyślą się, że potrzebujesz wsparcia i czujesz frustrację, gdy tak się nie dzieje?
Jeśli chcesz uprościć sobie nieco życie i zadbać o bardziej partnerskie relacje z innymi to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których zastanowimy się nad tym:
dlaczego tak trudno nam prosić,
jakie są cechy asertywnej prośby,
czym różni się prośba od żądania,
co możemy zrobić z przekonaniami, które powstrzymują nas od proszenia.

Kiedy: 7 lipca, wtorek, w godzinach od 9:30 do 12:10
Gdzie: w Domu Kultury Działdowska, ul. Działdowska 6
Dla kogo: rodzice/opiekunowie z dzielnicy Wola

Na warsztaty zapraszamy Was z dziećmi, które podczas spotkania pozostają pod Waszą opieką.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego poniżej.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Współpracuje zarówno z biznesem jak i z organizacjami pozarządowymi. Prowadzi stronę amborska.pl, jest szefową Fundacji RoRo, centrum edukacyjnego strefarozwoYou.pl oraz projektu skierowanego do dzieci pracowniaeksperymentu.pl Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych (do dokumentacji projektu – lista obecności) . Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

ZAPRASZAMY!

Zajęcia są częścią projektu „Rodzic Woli" współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

Partner projektu: Dom Kultury Działdowska

Patroni: Stowarzyszenie Rodzice Razem, Dzielnica Rodzica, Czas Dzieci, Klubokawiarnia Pompon, Przegląd Wolski, Miasto Dzieci