Artystyczny Dzień Dziecka, Rybnik

📅 sobota 30.05.2015
Artystyczny Dzień Dziecka, Rybnik

Uroczyste obchody Dnia Dziecka rozpoczynamy o 15.30 Bajkowym Korowodem, do którego mogą się dołączyć wszyscy chętni dorośli i dzieci. Wszystkich uczestników korowodu zachęcamy do przebrania się. Idziemy ulicami Boguszowic Osiedla, bawiąc się po drodze z towarzyszeniem Orkiestry KWK Jankowice.

Po dotarciu pod dom kultury, oglądamy występy dzieci z dzielnicowych przedszkoli oraz laureatów XIII Regionalnego Przeglądu Przedszkolnych Grup Tanecznych „Roztańczone Pantofelki". Dla wszystkich dzieci przygotujemy gry, zabawy i konkursy sprawnościowe, w których będzie można zdobyć słodkie nagrody. Dla dorosłych będzie przygotowana mała kawiarenka.

Na zakończenie całej zabawy dla wszystkich gości dyskoteka. Wstęp wolny!

W razie niepogody przenosimy się do budynku Domu Kultury.

Plan:

15.15 Zbiórka uczestników Bajkowego Korowodu przy placu obok Targowiska w Boguszowicach Osiedlu.

15.30 Wymarsz Bajkowego Korowodu (trasa: Plac przy Targowisku → ul. Patriotów → ul. Lompy → ul. Kadetów → ul. Patriotów → Pl. Pokoju).

16.00 Rozdanie nagród przyznanych w XIII Regionalnym Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych „Roztańczone Pantofelki" oraz występy dzieci z przedszkoli.

17.00 Atrakcje dla dzieci (gry, zabawy, konkursy z nagrodami).

18.00 Dyskoteka dla dzieci i opiekunów.

Zapraszamy!

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach