Apel z przedszkola na Mokotowie

📅 środa 24.06.2015 do niedziela 28.06.2015
Apel z przedszkola na Mokotowie

Obecnie ogród przedszkolny jest miejscem wymagającym natychmiastowej renowacji. Nawierzchnię stanowi ubita ziemia pełna nierówności i wybojów, z której w suche dni unoszą się tumany kurzu, po deszczu powstają natomiast liczne i rozległe kałuże schnące przez wiele dni. Wszystko to sprawia, że nie jest to teren ani bezpieczny, ani przyjazny jego użytkownikom. W ogrodzie brakuje również atrakcyjnego zestawu zabawowego, który umożliwiłby dzieciom zabawę w większej grupie, pozwalając na jednoczesne rozwijanie zdolności motorycznych i umiejętność współpracy z innymi.

Prosimy o Wasze głosy na nasz projekt zgłoszony do budżetu partycypacyjnego 2016: ,,Modernizacja ogrodu przedszkolnego w Przedszkolu Nr 138"
Nr 30 na liście do głosowania, Rejon C

Można głosować na inne projekty równolegle. Zajmuje to tylko chwilę…

Termin głosowania:
16 – 26 czerwca 2015 r.

Internetowo na stronie: www.twojbudzet.um.warszawa.pl

Potwierdź swój głos!

UWAGA! Konieczne jest potwierdzenie głosu mailem, dostajemy wiadomość zwrotną w tej sprawie na naszą skrzynkę mailową po zagłosowaniu.

Kto może głosować?

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Warszawy, bez względu na meldunek, także DZIECI.

Z góry dziękujemy Państwu za głosy

Dzieci, Rodzice i Pracownicy Przedszkola Nr 138