Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Jadzia Pętelka

Anielska Wiosna w Pracowni Wnętrz w Krakowie

📅 niedziela 30.03.2014
Anielska Wiosna w Pracowni Wnętrz w Krakowie

ANIELSKA WIOSNA

30 marca 2014
10.00-14.00

ul. Jasnogórska 2A

RADOŚĆ, ZABAWA, SMAKOŁYKI, NIESPODZIANKI I NIECODZIENNI GOŚCIE!

Przywitajcie razem z nami nadejście wiosny! W programie:

• Wiosenno-świąteczne kompozycje kwiatowe (dzieci realizować będą własne pomysły pod okiem profesjonalnych florystek)
  • Malowanie obrazów z Maggie Piu
  • Pokaz Mistrza Świata Muay Thai Rafała Simonidesa (każdy będzie mógł trenować z mistrzem!)
  • Tajlandia dla najmłodszych (poznajemy kraje i ich obyczaje)
  • Dekorowanie świątecznych mazurków i babeczek (dzieciom pomagać będą nasi honorowi goście)
  • Kreatywne budowle, klocki konstrukcyjne, cegiełki biodegradowalne
  • Anioły zamknięte w szkle (zajęcia z Agą Gaj)
  • Tupot małych stópek (aktywne zajęcia dla dzieci)
  • Papier i nożyczki (każde dziecko wykona swoją kartkę świąteczną)
  • Anielska Licytacja (środki zostaną przekazane na pomoc dla rodziny Pana Piotra Szczerby)

Dla każdego coś niezapomnianego, pysznego i radosnego!

Wstęp: dowolny środek czystości  (zebrane środki przekazane zostaną dla najuboższych dzieci w ramach akcji Czysty Aniołek)

Prosimy o potwierdzenie udziału: stowarzyszenie@piekne-anioly.pl

Stowarzyszenie Piękne Anioły to inicjatywa, która daje szansę na lepszy rozwój dzieciom i młodzieży poprzez zmianę ich najbliższego otoczenia. Działa po to, aby każde dziecko, objęte opieką Stowarzyszenia, miało swoje własne łóżko, miejsce do odrabiania lekcji, przestrzeń do zabawy, a tym samym równy start, jak jego rówieśnicy. Poprzez zmianę najbliższego otoczenia umożliwia godne warunki do rozwoju, na które każde dziecko zasługuje.

Pracownia Wnętrz w Krakowie wspomogła ósmy i dziewiąty remont, zmieniając tym samym pokoje czterech dziewczynek. Więcej o akcji: http://www.piekne-anioly.org/news_38.html.