Aktywna majówka z dziećmi: odwiedzamy polskie parki rozrywki

📅 wtorek 10.04.2012 do wtorek 17.04.2012
Aktywna majówka z dziećmi: odwiedzamy polskie parki rozrywki

W całym kraju w ostatnich latach powstało dużo nowych parków rozrywki. Wiele z nich ulokowało się na południu Polski. Zapraszamy Was na krótką wycieczkę po ciekawych miejscach. W każdym z wymienionych parków, posiadając kartę Funpass, czteroosobowa rodzina może otrzymać rabat. Sprawdźcie gdzie warto się wybrać i jakie można otrzymać zniżki.

Wieża Eiffla na wyciągnięcie ręki
Nie musiscie jechać do Paryża by zobaczyć wieżę Eiffla. Ten i inne zabytki można podziwiać w kilku miejscach w Polsce. Dzięki odwiedzinom w parkach miniatur możliwa jest podróż dookoła świata w jeden dzień, bez zbędnych formalności. W Parku Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie zobaczyć można świat i Polskę w miniaturze – Mur Chiński, Bazylikę i Plac św. Piotra a także Sukiennice czy Zamek w Malborku. Z kolei w Dream Parku w Ochabach znajdziecie także bliźniacze wieże z Kuala Lumpur i prekolumbijskie miasto Majów Chichen Itza. Każdy taki park oferuje dodatkowe atrakcje. W Inwałdzie dzieci mogą skorzystać z atrakcji lunaparkowych. W Dream Parku znajdują się między innymi dinozaury, jest także park linowy i Oceanarium Prehistoryczne.

Zniżki Funpass:
• Park Miniatur Świat Marzeń – 10% na bilety wstępu i na gastronomię w Restauracji Bajkowy Zamek
• Dream Park Ochaby – 15% rabatu na bilety wstępu

Inwazja dinozaurów trwa
Bogatą ofertą dysponują także parki dinozaurów. JuraParki w Bałtowie i Krasiejowie to wizytówka takich obiektów. Świętokrzyski JuraPark Bałtów, obok ścieżki dinozaurów oferuje wiele dodatkowych atrakcji. Znajduje się tu kolejka grawitacyjna, Zwierzyniec Bałtowski i Oceanarium Prehistoryczne. Osoby pragnące spędzić tu więcej niż jeden dzień mają do dyspozycji domki willowe. Krasiejów to największy park dinozaurów w Polsce, jest tu ponad 250 figur dinozaurów i choćby z tego powodu wszyscy fani prehistorycznych gadów powinni odwiedzić to miejsce.

• JuraPark Bałtów – 20% na bilety wstępu, 10% rabatu na
   atrakcje w „Parku Pozrywki"
 • JuraPark Krasiejów – 12% rabatu na bilety wstępu

Dla poszukujących adrenaliny
Kto nie zna Śląskiego Wesołego Miasteczka? Najstarszy polski lunapark, otwarty w 1959 roku to miejsce, które należy odwiedzić w życiu choć raz. To tu znajduje się ogromny diabelski młyn Gwiazda Duża, z którego podziwiać można panoramę Chorzowa oraz pierwszy polski rollercoaster z podwójną pętlą, o wysokości 21 metrów. Przejazd nim trwa około 1 min. 40 sekund, przy prędkości 60 kilometrów na godzinę. Emocji dostarcza też kilkadziesiąt innych atrakcji, zarówno dla małych jak i dużych.

• Śląskie Wesołe Miasteczko – 20% na bilety jednodniowe
 • 2 bilety w cenie 1 na tor gokartowy

Więcej zabawy z Funpass

Karta rabatowa Funpass to atrakcyjne zniżki aż dla czterech osób. Oszczędzasz od kilku do kilkudziesięciu złotych na każdorazowej wizycie w parku. Funpass kosztuje jedynie 19 zł i działa przez 365 dni w roku, zatem nie trzeba się spieszyć z wycieczką. Ponadto z rabatów korzysta się w ciągu roku wielokrotnie. Już teraz można skorzystać z Funpass w ponad 50 obiektach na terenie całego kraju! Więcej o Funpass na parkmania.pl/funpass