Jadzia Pętelka

Akcja w Poznaniu

📅 sobota 03.05.2014 do niedziela 04.05.2014
Akcja w Poznaniu

2014-05-03 (sobota) – 2014-05-04 (niedziela)

Wszyscy zainteresowani mogą już teraz odwiedzić nową stronę internetową wydarzenia dostępną pod adresem www.poznanzapolceny.pl

Organizowana od 2008 r. akcja ma na celu prezentację bogatej oferty turystycznej miasta i jego okolic. – Poznań jest często kojarzony z targami i biznesem. My pokazujemy, że to kolorowe miasto pełne atrakcji i pomysłów na spędzanie wolnego czasu. To także doskonały wybór na weekendowy wypad – mówi Jakub Pindych, koordynator akcji z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. – Bogata oferta "Poznania za pół ceny" ma uświadomić turystom, że czas spędzony w Poznaniu to świetna zabawa, a także podsunąć pomysły na kolejne wizyty w stolicy Wielkopolski. – dodaje Pindych.

"Poznań za pół ceny" na portalu turystycznym aglomeracji poznańskiej

– Wszelkie Informacje na temat akcji i jej partnerów znajdziemy w tym roku na oficjalnym portalu turystycznym aglomeracji poznańskiej www.poznan.travel. Jego częścią jest strona www.poznanzapolceny.pl, na której już teraz można sprawdzić pierwsze propozycje naszych partnerów – mówi Wojciech Mania, redaktor portalu uruchomionego przez PLOT dzięki wsparciu ze środków unijnych.

Publikacja pierwszych ofert

Będzie w czym wybierać – organizatorzy akcji obiecują, że oferta siódmej edycji "Poznania za pół ceny" obejmie ponad sto atrakcji. Ich publikacja właśnie się rozpoczęła. Organizatorzy spodziewają się podobnej ilości zgłoszeń, co w zeszłym roku, gdy akcji partnerowało ponad 150 usługodawców z Poznania i okolic.
Dodatkowe informacje dla turystów.

Siódma edycja akcji "Poznań za pół ceny" rozpocznie długi weekend majowy. W dniach 3-4 maja w Poznaniu czeka na wszystkich unikalny program turystyczny, który stał się znakiem rozpoznawczym akcji. To także 50% zniżki u sprawdzonych partnerów, których w ubiegłym roku było ponad 150.

źródło www.poznan.pl