Akcja Lato w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta mapa

środa 10.08.2016 do piątek 26.08.2016

Akcja Lato w Krakowie nowa huta

Chciałbyś, aby w te wakacje Twoje dziecko mogło poczuć się jak prawdziwy malarz, zoolog, naukowiec lub pilot? Chciałbyś, żeby mogło spróbować swoich sił we wspinaczce, pływaniu czy pieczeniu pizzy? Może po prostu chcesz dać mu możliwość rozrywki, odpoczynku i spędzenia czasu z rówieśnikami? W takim razie koniecznie sprawdź wakacyjną ofertę Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta!

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta przygotowały szeroką gamę zarówno zajęć odbywających się lokalnie, jak i różnych wycieczek autokarowych. Jeden z takich wyjazdów, a mianowicie plener malarski w Kaczynie, przygotowany przez Klub Aneks i Klub Krzesławice rozpocznie się 3 lipca. Jednocześnie w innych Klubach odbywać się będą zajęcia stacjonarne, które zaczną się już 27 czerwca i w różnych wariantach turnusowych potrwają aż do 26 sierpnia. Podczas nich, Wasze pociechy będą mogły wziąć udział w warsztatach ruchowych, muzycznych, plastycznych czy sportowych, a ponadto spędzić aktywnie czas na zajęciach klubowych.

Zaplanowane zostały również uwielbiane przez dzieci wyjścia na basen, kręgle, czy do kina. Ponadto, w tym roku uczestnicy Akcji Lato udadzą się na warsztaty do: pizzerii, Arteteki, Centrum Szkła i Ceramiki oraz Nowohuckiej Biblioteki Publicznej. Odbędą się również warsztaty pierwszej pomocy. Aby zabawę połączyć ze zdobywaniem wiedzy, poza wyjazdami do: Energylandii, Klockolandu, Parku Pinokio, Laser Parku czy Rogatego Rancza, przygotowane zostały również wyjścia do Muzeum Motyli, Podziemi Rynku Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, Muzeum Lotnictwa oraz Ogrodu Doświadczeń.

Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na stronie www.krakownh.pl oraz w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Zapisy wraz z opłatą przyjmowane są w poszczególnych Klubach. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt:

Dział Imprez i Promocji
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
tel. 12 644 68 10 wew. 23
imprezy@krakownh.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

O instytucji

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta rozpoczął działalność w 1991 roku, łącząc odrębne placówki – kluby działające na terenie Nowej Huty. Każdy z nich miał już wówczas swoją własną historię, sięgającą niekiedy początków powstania Nowe Huty. …

Więcej

Adres:

os. Zgody 1, 31-949 Kraków i inne

Kontakt:

+48 12 644 24 32
biuro@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl
facebook

Zobacz także