Akcja Lato w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

poniedziałek 29.06.2015 do piątek 28.08.2015

Akcja Lato w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Najlepsze wakacje? To te, którymi można cieszyć się bez wielogodzinnych podróży, pakowania walizek i organizacyjnego zamieszania. Jeśli nie masz czasu ani pomysłu jak zorganizować wakacyjny wypoczynek dla swoich pociech, tak aby się nie nudziły, jest ktoś kto zaplanuje wszystko za Ciebie.

 W wakacyjne dni Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zapraszają dzieci i młodzież do wspólnej zabawy i aktywności oraz odkrywania, że podczas wakacji w mieście, też można interesująco spędzić czas.    

Kluby Ośrodka Kultury znajdujące się w nowohuckich osiedlach przygotowały mnóstwo atrakcji. Oprócz dobrze już znanych i lubianych przez dzieci warsztatów w Artetece, lotu balonem, ścianki wspinaczkowej, wyjść na basen, do Jaskini Solnej, Centrum Zabaw Dziecięcych czy udziału w Królewskich Wakacjach, wśród tegorocznych propozycji znajdą się również m.in. wyjazdy do Energylandii, Rabkolandu i Parku Pinokio, niezwykła zabawa w Parku Linowym, rejs statkiem po Wiśle a także wycieczki na Rogate Ranczo, do Grodu Rycerza Kmity i Obserwatorium Astronomicznego. W planach są także zwiedzanie Muzeum Fotografii, Muzeum Archidiecezjalnego Karola Wojtyły i Muzeum Inżynierii Miejskiej. Ponadto gry i zabawy w Klubach i na świeżym powietrzu, wyjścia do kina, ZOO, Centrum Dźwięku i Słowa, Parku Edukacji Globalnej oraz plenerowy teatrzyk.

Opiekę nad dziećmi sprawować będą doświadczeni instruktorzy, którzy dołożą wszelkich starań, aby dzieci spędziły czas aktywnie, twórczo, ale przede wszystkim miło i bezpiecznie. Proponowane przez Kluby atrakcje odbywać się będą w różnych  wariantach terminowych. Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na stronie www.krakownh.pl oraz w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Zapisy wraz z opłatą przyjmowane są w poszczególnych Klubach. Liczba miejsc jest ograniczona www.bsomp.co.uk.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

O instytucji

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta rozpoczął działalność w 1991 roku, łącząc odrębne placówki – kluby działające na terenie Nowej Huty. Każdy z nich miał już wówczas swoją własną historię, sięgającą niekiedy początków powstania Nowe Huty. …

Więcej

Adres:

os. Zgody 1, 31-949 Kraków i inne

Kontakt:

+48 12 644 24 32
biuro@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl
facebook