Akademia tańca
Akcja Bracia Mniejsi Najfajniejsi

📅 piątek 30.05.2014 do sobota 31.05.2014
Akcja Bracia Mniejsi Najfajniejsi
AKCJA "BRACIA MNIEJSI NAJFAJNIEJSI"

1. Organizatorem Akcji jest Fundacja "Kuźnia Skrzydeł", przy współpracy z Fundacją Pomocy Zwierzętom "(Nie)Milcz-Reaguj".

2. Cele akcji:
• pobudzanie wyobraźni dzieci,
• rozwój umiejętności artystycznych u dzieci,
• pobudzenie wrażliwości i empatii dzieci w stosunku do zwierząt,
• pokazanie szacunku i właściwych postaw w stosunku do zwierząt,
• pomoc schroniskom.

3. Akcja adresowana jest do dzieci do lat 18 z terenu całej Polski.

4. Akcja obejmuje:
– wymyślenie hasła, które prezentuje miłość i szacunek do zwierząt;
– zilustrowanie wymyślonego hasła poprzez zdjęcie, pracę plastyczną (format max. A3) lub wiersz – prace muszą zawierać element dziecka i zwierzęcia oraz muszą prezentować właściwy stosunek do zwierząt.

Z najlepszych prac stworzymy kalendarz na 2015 rok, prezentujący szacunek i miłość do zwierząt. Za każdą nadesłaną pracę Fundacje przeznaczą puszkę karmy dla zwierząt. Ufundowana karma zostanie przekazana do schronisk.

5. W akcji mogą brać udział prace, które wcześniej nie były przedstawiane i nagradzane w innych konkursach.

6. Prace powinny być opisane na odwrocie metryką zawierającą: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, dane kontaktowe, nazwę placówki oraz wiek.

7. Podpisane prace należy dostarczyć lub przesłać na adres:
Fundacja "Kuźnia Skrzydeł", ul. Papiernicza 7, 92-312 Łódź z dopiskiem "Bracia Mniejsi Najfajniejsi" lub mailem na adres: fundacja@kuzniaskrzydel.org

Termin nadsyłania lub złożenia prac upływa z dniem 31 maja 2014 r.

8. Organizator nie odsyła prac. Prace przechodzą na własność Fundacji "Kuźnia Skrzydeł" w Łodzi, tym samym Fundacja nabywa prawo do rozporządzania, rozpowszechniania, zbywania i korzystania z
prac. Prace i hasła nie mogą zawierać tresci zawierających przemoc lub agresję.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem, przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 ze zmianami), użycie wizerunku uczestników konkursu oraz wykorzystanie prac w mediach, w szczególności na portalu Facebook oraz stronie

9. Rozstrzygnięcie akcji i wyłonienie zwycięskich prac odbędzie się 1 czerwca 2014 r.
W ramach nagrody, dzieci których prace zostaną opublikowane w kalendarzu otrzymają bilety do ZOO Safari oraz w trzech placówkach z których napłynie najwięcej prac zostaną przeprowadzone darmowe wykłady z edukacji pro-zwierzęcej, nauczyciele prowadzący otrzymają dyplomy.
Wszystkie dzieci, które nadeślą swoje prace mają również szansę dołączyć do grona podopiecznych Fundacji i wziąć udział w Kampanii "Kolory Marzeń".
Karma zostanie przekazana do schronisk w miastach, z których napłynie najwięcej prac.

10. Organizator powoła Jury, które dokona oceny prac oraz przyzna nagrody i wyróżnienia.
Werdykt Jury jest nieodwołalny. Organizator zastrzega sobie prawo do podziału nagród.